ul. Vetulaniego 1a

31-227 Kraków

+48 726 800 200

Obsługa klienta

8:00 - 16:00

Od poniedziałku do piątku

Aktualności ze świata

Interesuje Cię nasza branża?

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Wycena drukarni cyfrowej

Od czego zależy wycena w drukarni?

Przygotowujesz firmowe materiały reklamowe na targi branżowe i zastanawiasz się, ile będzie kosztować ich druk? Wycena zlecenia zależy m.in. od gramatury papieru, nakładu i liczby stron. Co powoduje, że cena zamówienia rośnie? Co można zrobić, aby ją obniżyć? Te i pozostałe kwestie, które wpływają na wycenę w drukarni, omawiamy w naszym tekście.

Czytaj dalej »

Gramatura papieru – jakie ma znaczenie?

Potrzebujesz wizytówek, ulotek lub katalogu firmowego? Nie wiesz, jaką gramaturę papieru wybrać, aby te materiały były trwałe i estetyczne? Gdy przeczytasz ten tekst do końca, poznasz odpowiedź na to pytanie. Dowiesz się też, jak prawidłowo dobrać gramaturę papieru do drukarki i rodzaju wydruku.

Czytaj dalej »
Wzorniki Pantone

Wzorniki Pantone – czym są?

Wzornik Pantone to jedno z podstawowych narzędzi w pracy projektanta mody, pracownika drukarni i agencji reklamowej. Dlaczego? W ich przypadku precyzyjny dobór kolorów i odcieni ma ogromne znaczenie. Ile i jakie barwy zawiera wzornik Pantone? O tym przeczytasz w naszym tekście. Poznasz też zalety tej palety kolorów.

Czytaj dalej »

Czym jest wydruk CAD?

Share on facebook Share on google Share on twitter Share on linkedin Czym jest wydruk CAD? Mapa topograficzna, rysunek krajobrazowy, projekt produktu w wersji papierowej.

Czytaj dalej »

Dowiedz się o nas czegoś więcej.

Zależy nam aby nasza firma była postrzegana jako wiarygodny i solidny partner, a nasze produkty cechowała najwyższa możliwa jakość.