ul. Vetulaniego 1a

31-227 Kraków

+48 726 800 200

Obsługa klienta

8:00 - 16:00

Od poniedziałku do piątku

Druk

Druk wielkoformatowy to inaczej solwentowy lub lateksowy druk cyfrowy, czyli nowoczesna technologia stosowana do produkcji form drukowanych na materiale banerowym, folii i papierze. Ta technika stosowana jest bardzo często do zagospodarowania powierzchni billboardów, do produkcji banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, czy też roll-up’ów.

Wydruki wielkoformatowe z Vprint

Proste w formie, tanie w produkcji i niezwykle skuteczne jako narzędzie komunikacji reklamowo-marketingowej. Naklejki to zazwyczaj niewielkie kawałki papieru lub folii o samoprzylepnych właściwościach. W zależności od rodzaju użytego kleju mogą albo być przytwierdzane na stałe, albo można je wielokrotnie naklejać i odklejać. Drukarnia cyfrowa Vprint produkuje naklejki o różnych kształtach i wielkościach: kółka, owalne, nietypowe, dwustronne. Wysokiej jakości druk cyfrowy pozwala na wykorzystanie ulubionego zdjęcia i stworzenie efektownej, np. pamiątkowej, foto naklejki.

Plakaty

Plakaty kojarzą się z najprostszą, podstawową formą reklamy. Kolorowe plansze zawieszone w miejscach publicznych docierają do wielu potencjalnych odbiorców i skutecznie przyciągają ich uwagę. Plakaty mają przede wszystkim za zadanie informować o wszelkiego rodzaju nadchodzących wydarzeniach czy imprezach okolicznościowych.Druk plakatów wykonujemy przy wykorzystaniu najwyższej jakości urządzeń. Przede wszystkim skupiamy się na spełnieniu oczekiwań Klienta. Dotyczy to zarówno wyjątkowej estetyki, jak i oczywiście bardzo dobrej jakości. Wiemy, że klientom zależy to na tym, by zamawiany druk plakatów zapewniał efektowność oraz oryginalność, więc właśnie to jest naszym celem. Oprócz technologii i sprzętu dysponujemy również najbardziej wykwalifikowanym personelem!

Folie samoprzylepne

Folia One Way Vision to perforowana folia z okrągłymi otworami przeznaczona głównie do aplikacji na szyby samochodowe lub ekspozycje na witrynach sklepowych. Jest to folia przepuszczająca światło, która nie ogranicza dopływu światła zewnętrznego i nie pogarsza widoczności od wewnątrz – dzięki setkom niewielkich otworów. Posiada właściwości zbliżone do lustra weneckiego z tą różnicą, że stanowi powierzchnię reklamową. Grafika wydrukowana na tego rodzaju folii przysłania wnętrze pomieszczenia lub pojazdu, prezentując obraz dla osób znajdujących się na zewnątrz, a osobom znajdującym się wewnątrz umożliwia wzrokowy kontakt ze światem zewnętrznym.

Druk na płótnie

Wybierz płótno Canvas, które pozwoli Ci na oryginalne wyeksponowanie ulubionych fotografii. Atrakcyjny, naturalny kolor bazy płótna pozwala tworzyć autentyczne dzieła w niskim nakładzie. Sprawdza się przede wszystkim w ekspozycjach wewnętrznych i stanowi doskonałe uzupełnienie w aranżacji wnętrz. Jeżeli chcesz zaskoczyć wszystkich jakością i oryginalnym pomysłem na wydruk – jest to produkt stworzony dla Ciebie! Szeroki wybór formatów zaspokoi Twoje gusta, a dodatkowe naciągnięcie na blejtramie sprawi, że płótno stanie się idealnym pomysłem na prezent.

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe to jedna z podstawowych form reklamy wizualnej. W zależności od potrzeb i sposobu użycia drukowane są na różnych podłożach. Jeśli mają być stosowane na zewnątrz (np. szyldy ścienne), najlepsze jest spienione PCV, jeśli będą wisiały w pomieszczeniach (np. podczas targów lub wystaw), wystarczy zwykła pianka. Mogą też być zrobione z mlecznej lub przezroczystej płyty plexi (np. w kasetonach). Drukarnia cyfrowa Vprint gwarantuje fachową pomoc i doradztwo w wyborze najodpowiedniejszej wersji tablic reklamowych oraz ich profesjonalną i szybką produkcję.

Citylight / Billboard

City lighty spotkać można w najbardziej uczęszczanych miejscach miast, w pasażach handlowych, na deptakach, dworcach czy przystankach. Ten rodzaj reklamy zewnętrznej może przybierać formę wolnostojącą lub być wkomponowany w elementy małej architektury, wiaty przystankowe, ściany budynków czy nawet pojazdy. Wspólną cechą wszystkich tych rodzajów jest podświetlenie, które czyni je widocznymi w każdych warunkach. Dzięki temu city lighty są niezwykle skuteczne w docieraniu do potencjalnych odbiorców.

Fototapety

Fototapety mogą być ozdobą każdego pomieszczenia. Ciekawe motywy z powodzeniem ozdobią pokój czy inne dowolne wnętrze w mieszkaniu, lub biurze. Decydując się na fototapetę, możemy sprawić, że aranżacja będzie oryginalna, a pokryta wydrukiem ściana będzie świetnie wpisywać się w ulubioną stylistykę nadającą całemu otoczeniu niezwykły klimat. Drukujemy na tapetach z naniesioną warstwą kleju dzięki czemu możemy je w łatwy sposób aplikować na ściany.

Rollup

W wielu sytuacjach przydają się nowoczesne, przenośne systemy wystawiennicze – rollupy. Niewielkie wymiary po złożeniu i prostota montażu pozwalają bezproblemowo się z nimi przemieszczać, a także ustawiać je wszędzie tam, gdzie inne rodzaje reklamy nie są możliwe. Łatwo i szybko rozwijany plakat można postawić w dowolnym miejscu na konferencjach, targach, wystawach lub ceremoniach. Wysokiej jakości, uniwersalne rollupy produkowane w Drukarni cyfrowej Vprint skutecznie przyciągają uwagę i są kwintesencją reklamy mobilnej.

Wycinanie z folii

Wycinanie ploterowe przydaje się, gdy Twoja firma potrzebuje oznakować służbowe samochody, okleić szyby i witryny sklepowe, ozdobić ściany lub przeszklenia w biurach i firmach. Komputerowe wycinanie pozwala na uzyskanie dowolnego kształtu z materiałów samoprzylepnych, folii odblaskowych, fluorescencyjnych, folii do piaskowania. Logotypy, piktogramy, litery i liczby, znaki graficzne i wiele innych ciekawych elementów można w ten sposób wyprodukować szybko i bezproblemowo. Stosowana w Drukarni cyfrowej Vprint specjalistyczna technika transferu pozwala na bezpieczne przenoszenie nawet wysoce skomplikowanych wzorów, bez obawy ich zniszczenia.

Banery / Siatki Mesh

Banery to jedne z popularniejszych nośników reklamowych. Nie mają ściśle określonych wymiarów – wszystko zależy od Twoich oczekiwań i potrzeb danej akcji promocyjnej. Najczęściej zawierają logo i nazwę firmy lub produktu albo inny rodzaj komunikatu marketingowego lub informacyjnego. Chcesz, aby Twój przekaz trafił do jak największej liczby odbiorców? Zareklamuj się z rozmachem! Dzięki swobodnemu przepływowi powietrza, światła i dźwięku, siatka mesh jest idealnym rozwiązaniem dla wielkoformatowej reklamy umieszczanej, np.: na rusztowaniach remontowanych budynków lub elewacjach. Dodatkową zaletą naszej siatki jest mała podatność na podmuchy wiatru, stąd idealnie nadaje się do ekspozycji reklam w miejscach o trudnych warunkach atmosferycznych.

Zainteresowany współpracą z nami?

Jesteśmy firmą , która świadczy kompleksowe usługi w zakresie druku. Sprawdź wszystkie nasze usługi i dowiedz się więcej na ich temat.