ul. Vetulaniego 1a

31-227 Kraków

+48 726 800 200

Obsługa klienta

8:00 - 16:00

Od poniedziałku do piątku

Druk

Druk wielkoformatowy to inaczej solwentowy lub lateksowy druk cyfrowy, czyli nowoczesna technologia stosowana do produkcji form drukowanych na materiale banerowym, folii i papierze. Ta technika stosowana jest bardzo często do zagospodarowania powierzchni billboardów, do produkcji banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, czy też roll-up’ów.

Proste w formie, tanie w produkcji i niezwykle skuteczne jako narzędzie komunikacji reklamowo-marketingowej. Naklejki to zazwyczaj niewielkie kawałki papieru lub folii o samoprzylepnych właściwościach. W zależności od rodzaju użytego kleju mogą albo być przytwierdzane na stałe, albo można je wielokrotnie naklejać i odklejać. Drukarnia cyfrowa Vprint produkuje naklejki o różnych kształtach i wielkościach: kółka, owalne, nietypowe, dwustronne. Wysokiej jakości druk cyfrowy pozwala na wykorzystanie ulubionego zdjęcia i stworzenie efektownej, np. pamiątkowej, foto naklejki.

Plakaty kojarzą się z najprostszą, podstawową formą reklamy. Kolorowe plansze zawieszone w miejscach publicznych docierają do wielu potencjalnych odbiorców i skutecznie przyciągają ich uwagę. Plakaty mają przede wszystkim za zadanie informować o wszelkiego rodzaju nadchodzących wydarzeniach czy imprezach okolicznościowych.Druk plakatów wykonujemy przy wykorzystaniu najwyższej jakości urządzeń. Przede wszystkim skupiamy się na spełnieniu oczekiwań Klienta. Dotyczy to zarówno wyjątkowej estetyki, jak i oczywiście bardzo dobrej jakości. Wiemy, że klientom zależy to na tym, by zamawiany druk plakatów zapewniał efektowność oraz oryginalność, więc właśnie to jest naszym celem. Oprócz technologii i sprzętu dysponujemy również najbardziej wykwalifikowanym personelem!

Folia One Way Vision to perforowana folia z okrągłymi otworami przeznaczona głównie do aplikacji na szyby samochodowe lub ekspozycje na witrynach sklepowych. Jest to folia przepuszczająca światło, która nie ogranicza dopływu światła zewnętrznego i nie pogarsza widoczności od wewnątrz – dzięki setkom niewielkich otworów. Posiada właściwości zbliżone do lustra weneckiego z tą różnicą, że stanowi powierzchnię reklamową. Grafika wydrukowana na tego rodzaju folii przysłania wnętrze pomieszczenia lub pojazdu, prezentując obraz dla osób znajdujących się na zewnątrz, a osobom znajdującym się wewnątrz umożliwia wzrokowy kontakt ze światem zewnętrznym.

Wybierz płótno Canvas, które pozwoli Ci na oryginalne wyeksponowanie ulubionych fotografii. Atrakcyjny, naturalny kolor bazy płótna pozwala tworzyć autentyczne dzieła w niskim nakładzie. Sprawdza się przede wszystkim w ekspozycjach wewnętrznych i stanowi doskonałe uzupełnienie w aranżacji wnętrz. Jeżeli chcesz zaskoczyć wszystkich jakością i oryginalnym pomysłem na wydruk – jest to produkt stworzony dla Ciebie! Szeroki wybór formatów zaspokoi Twoje gusta, a dodatkowe naciągnięcie na blejtramie sprawi, że płótno stanie się idealnym pomysłem na prezent.

Tablice reklamowe to jedna z podstawowych form reklamy wizualnej. W zależności od potrzeb i sposobu użycia drukowane są na różnych podłożach. Jeśli mają być stosowane na zewnątrz (np. szyldy ścienne), najlepsze jest spienione PCV, jeśli będą wisiały w pomieszczeniach (np. podczas targów lub wystaw), wystarczy zwykła pianka. Mogą też być zrobione z mlecznej lub przezroczystej płyty plexi (np. w kasetonach). Drukarnia cyfrowa Vprint gwarantuje fachową pomoc i doradztwo w wyborze najodpowiedniejszej wersji tablic reklamowych oraz ich profesjonalną i szybką produkcję.

City lighty spotkać można w najbardziej uczęszczanych miejscach miast, w pasażach handlowych, na deptakach, dworcach czy przystankach. Ten rodzaj reklamy zewnętrznej może przybierać formę wolnostojącą lub być wkomponowany w elementy małej architektury, wiaty przystankowe, ściany budynków czy nawet pojazdy. Wspólną cechą wszystkich tych rodzajów jest podświetlenie, które czyni je widocznymi w każdych warunkach. Dzięki temu city lighty są niezwykle skuteczne w docieraniu do potencjalnych odbiorców.

Fototapety mogą być ozdobą każdego pomieszczenia. Ciekawe motywy z powodzeniem ozdobią pokój czy inne dowolne wnętrze w mieszkaniu, lub biurze. Decydując się na fototapetę, możemy sprawić, że aranżacja będzie oryginalna, a pokryta wydrukiem ściana będzie świetnie wpisywać się w ulubioną stylistykę nadającą całemu otoczeniu niezwykły klimat. Drukujemy na tapetach z naniesioną warstwą kleju dzięki czemu możemy je w łatwy sposób aplikować na ściany.

W wielu sytuacjach przydają się nowoczesne, przenośne systemy wystawiennicze – rollupy. Niewielkie wymiary po złożeniu i prostota montażu pozwalają bezproblemowo się z nimi przemieszczać, a także ustawiać je wszędzie tam, gdzie inne rodzaje reklamy nie są możliwe. Łatwo i szybko rozwijany plakat można postawić w dowolnym miejscu na konferencjach, targach, wystawach lub ceremoniach. Wysokiej jakości, uniwersalne rollupy produkowane w Drukarni cyfrowej Vprint skutecznie przyciągają uwagę i są kwintesencją reklamy mobilnej.

Wycinanie ploterowe przydaje się, gdy Twoja firma potrzebuje oznakować służbowe samochody, okleić szyby i witryny sklepowe, ozdobić ściany lub przeszklenia w biurach i firmach. Komputerowe wycinanie pozwala na uzyskanie dowolnego kształtu z materiałów samoprzylepnych, folii odblaskowych, fluorescencyjnych, folii do piaskowania. Logotypy, piktogramy, litery i liczby, znaki graficzne i wiele innych ciekawych elementów można w ten sposób wyprodukować szybko i bezproblemowo. Stosowana w Drukarni cyfrowej Vprint specjalistyczna technika transferu pozwala na bezpieczne przenoszenie nawet wysoce skomplikowanych wzorów, bez obawy ich zniszczenia.

Banery to jedne z popularniejszych nośników reklamowych. Nie mają ściśle określonych wymiarów – wszystko zależy od Twoich oczekiwań i potrzeb danej akcji promocyjnej. Najczęściej zawierają logo i nazwę firmy lub produktu albo inny rodzaj komunikatu marketingowego lub informacyjnego. Chcesz, aby Twój przekaz trafił do jak największej liczby odbiorców? Zareklamuj się z rozmachem! Dzięki swobodnemu przepływowi powietrza, światła i dźwięku, siatka mesh jest idealnym rozwiązaniem dla wielkoformatowej reklamy umieszczanej, np.: na rusztowaniach remontowanych budynków lub elewacjach. Dodatkową zaletą naszej siatki jest mała podatność na podmuchy wiatru, stąd idealnie nadaje się do ekspozycji reklam w miejscach o trudnych warunkach atmosferycznych.

Zainteresowany współpracą z nami?

Jesteśmy firmą , która świadczy kompleksowe usługi w zakresie druku. Sprawdź wszystkie nasze usługi i dowiedz się więcej na ich temat.