ul. Vetulaniego 1a

31-227 Kraków

+48 726 800 200

Obsługa klienta

8:00 - 16:00

Od poniedziałku do piątku

Druk

Na witrynach, pojazdach, urządzeniach domowych i w pracy, w budynkach organów państwowych – wszędzie spotykamy naklejki — materiały na arkuszach papieru lub folii samoprzylepnej. Pełnią ważne funkcje: informują, wspierają promocję marki, stanowią element dekoracyjny. Skuteczność ich przekazu zależy od: treści dopasowanej do potrzeb jednostki, formatu, materiału i jakości druku naklejki.

Dlaczego warto drukować naklejki z Vprint?

Naklejaj w dowolnym miejscu!

Naklejki przygotowane przez naszą drukarnię można przyklejać na dowolnym podłożu. Sprawdzą się na ubraniach, karoserii samochodu czy sklepowej szybie. Ciekawą opcją są naklejki z usuwalnym klejem, które można łatwo odkleić bez śladu, np. etykiety z promocyjną ceną.

Dobierz folię do potrzeb!

Zamawiając naklejki, warto rozważyć opcje foliowania, które uodparnia na działanie warunków pogodowych i uszkodzenia mechaniczne. Wybór folii jest szeroki: od matu i połysku, przez białą i bezbarwną, po kolorowe: złote i srebrne… W przypadku nalepek na podłogę warto zastosować zabezpieczenie w postaci laminatu antypoślizgowego.

Trwałe kolory i wytrzymały materiał

Solwentowy druk naklejek sprawia, że rozdzielczość jest wysoka. Kolory nie blakną z czasem. Stosowany klej jest mocny, więc naklejki są odporne na deszcz czy promienie słoneczne (nie łuszczą się, nie pękają). Do drukowania wykorzystujemy markowe materiały, które zapewniają jakość i trwałość produktu.

Pomoc w zaprojektowaniu

Jeżeli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu naklejek, graficy udzielą profesjonalnych wskazówek. Jeśli nie potrafisz przełożyć wizji na papier, przygotują projekt zgodnie z pomysłem. Usługa projektowania naklejek (ich obróbki i modyfikacji) jest dostępna w atrakcyjnej cenie.

Kształt i nakład taki, jaki chcesz!

Naklejki mogą mieć dowolny kształt i rozmiar. Wytniemy klasyczną figurę geometryczną, a nawet niestandardową formę. W przypadku nacinania naklejek pomijamy drogie wykrojniki. W Vprint możesz złożyć zamówienie na kilka sztuk bez ponoszenia dużych kosztów. Minimalny nakład wydruku naklejek wynosi 1 m2.

Ekspresowa realizacja

Profesjonalne urządzenia drukujące i zautomatyzowany proces wycinania naklejek umożliwiają realizowanie zleceń w krótkim czasie. Kompletne zamówienie będzie czekać na odbiór w Krakowie już kolejnego dnia. Słowem: drukowanie naklejek w Vprint odbywa się w ekspresowym tempie.

Zainteresowany współpracą z nami?

Jesteśmy firmą , która świadczy kompleksowe usługi w zakresie druku. Sprawdź wszystkie nasze usługi i dowiedz się więcej na ich temat.

Przykłady wykorzystania naklejek

Naklejki na laptopa

Naklejka to szybki sposób na spersonalizowanie komputera (może być dostosowana do modelu). Dzięki niej sprzęt zyskuje nowy design i wyróżnia się pośród urządzeń w miejscu pracy. W przypadku naklejki na laptop warto wybrać wersję zabezpieczoną laminatem, który zapewnia odporność na zarysowania.

Naklejki na samochód

Naklejki na samochód muszą być dopasowane do modelu, odporne na wysokie i niskie temperatury, deszcz i śnieg. Trwałość gwarantują certyfikowane folie, które nie odklejają się na skutek niekorzystnych warunków i prezentują się estetycznie przez długi czas.

Naklejki z folii plombowej

Folia plombowa chroni produkt przed ingerencją nieupoważnionych osób. Jest odporna na działanie skrajnych temperatur i chemikaliów. W przypadku próby odklejenia specjalistyczna naklejka plombowa się kruszy. Nie można jej odkleić w całości.

Naklejki na maszyny

Samoprzylepne naklejki wykorzystuje się do oznakowania sprzętu w miejscu pracy. Informują o zastosowaniu, ostrzegają przed zagrożeniem, reklamują producenta. Są wytrzymałe. Mogą być klejone na maszyny, które się nagrzewają.

Naklejki personalizowane

Zawierają informacje zmienne. Wyróżnia się naklejki personalizowane z grafiką lub nazwą i numerowane. Mogą to być dane osobowe (np. imię), okoliczność (np. z okazji urodzin). Z kolei numeracja podkreśla unikatowość produktu. Jest stosowana w przypadku limitowanych serii.

Naklejki z kodem kreskowym

Kod kreskowy to metoda oznaczania produktów. Naklejki, na których widnieje, wpisują się w międzynarodowe standardy. Gwarantujemy realizację wydruków z kodem kreskowym w krótkim terminie, przystępnej cenie i o wysokiej jakości.

Naklejki na rower lub kask

Naklejki pomagają w personalizacji sprzętu do jazdy na rowerze. Elementy tekstowe (np. imię, grupa krwi) i graficzne (np. flaga) nadadzą rowerom i kaskom indywidualny charakter. Słowem: wyróżnią na ścieżce dla kolarzy.