ul. Vetulaniego 1a

31-227 Kraków

+48 726 800 200

Obsługa klienta

8:00 - 16:00

Od poniedziałku do piątku

Wydruki

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wydruków CAD dla biur architektonicznych, geodetów, firm budowlanych, konstruktorskich i budownictwa drogowo-mostowego. Przez lata mieliśmy przyjemność współpracować z najważniejszymi przedstawicielami branży budowlanej w Polsce. W naszej firmie mają Państwo możliwość skopiowania lub wydrukowania zarówno pojedynczych rysunków CAD, które potrzebne są od ręki jak i całych obszernych dokumentacji np. podwykonawczych.

Twoje wydruki CAD z Vprint

Kopia / Druk

Drukowanie oraz kopiowanie dokumentacji technicznych odbywa się za pomocą kolorowych systemów ploterowych wyposażonych łącznie w pięć podajników papieru jak również czterorolkowy system do kopiowania i drukowania w trybie monochromatycznym sprzężonym z automatyczną składarką rysunków.

Skanowanie

Od lat zajmujemy się skanowaniem wielkoformatowym. Archiwizujemy dokumenty (plakaty, mapy, plany), zapisujemy pliki zgodnie z wytycznymi Klienta, aby maksymalnie uprościć proces przeszukiwania, sortowania oraz organizacji bazy.

Składanie

Oferujemy składanie dokumentacji technicznej do formatu A4 w 3 wariantach: do pełnego A4, do A4 z wpięciem, na szer. 19cm. Maksymalne wymiary składanego arkusza 914 x 2500 mm.

Oprawa / bindowanie

Skopiowane lub wydrukowane projekty oprawiamy w listwy lub grzbiety plastikowe (bindowanie) jak również wykonujemy trwałe oprawy introligatorskie akceptowane przez wydziały architektury. Istnieje również możliwość kompletowania dokumentacji technicznych w pudła archiwizacyjne.

Zainteresowany współpracą z nami?

Jesteśmy firmą , która świadczy kompleksowe usługi w zakresie druku. Sprawdź wszystkie nasze usługi i dowiedz się więcej na ich temat.