ul. Vetulaniego 1a

31-227 Kraków

+48 726 800 200

Obsługa klienta

8:00 - 16:00

Od poniedziałku do piątku

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Druk kolorem białym

Pod pojęciem bieli rozumie się brak wszystkich składowych, a w domyśle jest to biel podłoża. Często dla uzyskania bieli (druk na przezroczystych foliach, papierach metalizowanych, podłożach nie-białych) używa się bieli kryjącej – poddruk bielą kryjącą

druk białym kolorem

Druk białym kolorem na ploterach solventowych ze względu na swoją odporność w różnych warunkach atmosferycznych ma mnóstwo zastosowań w wielu branżach.

Naklejki z białym nadrukiem pozwalają na druk białego koloru na folii bezbarwnej, złotej oraz srebrnej. Tego typu naklejki są przydatne przede wszystkim przy naklejaniu na wszystkie powierzchnie przezroczyste, np. szyby samochodowe, okna, butelki, jak i również bezbarwne płyty plexi. Biały druk można również wykorzystać w naklejkach lewoczytelnych – naklejanych od wewnątrz, widzialnych na zewnątrz.

Druk białym kolorem jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy zadrukować etykiety i naklejki na przeźroczystych opakowaniach.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Interesuje Cię nasza branża?

Na naszym blogu umieszczamy nie tylko informacje ze świata druku, ale także porady oraz ciekawostki. Sprawdź inne nasze artykuły.