ul. Vetulaniego 1a

31-227 Kraków

+48 726 800 200

Obsługa klienta

8:00 - 16:00

Od poniedziałku do piątku

Druk

Druk wielkoformatowy to innowacyjna technologia stosowana do produkcji form drukowanych w rozmiarach zaczynających się od 50 cm szerokości, a dochodzących nawet do kilku metrów. Nie są one obsługiwane przez drukarki domowe czy dostępne w miejscu pracy (największe sprzęty drukują rozmiary o szerokości “tylko” ok. 45 cm), wymagają użycia specjalistycznych maszyn. Druk wielkoformatowy wykorzystuje się w przypadku takich form reklamy outdoorowej jak: plakaty XXL, billboardy, folie samoprzylepne do oklejania witryn sklepowych, materiały informacyjne do roll-upów.

Wydruki wielkoformatowe z Vprint

Druk wielkoformatowy naklejek

To, czym są naklejki, zapewne nie wymaga tłumaczenia. Te niewielkie kawałki papieru lub folii są zawsze samoprzylepne, co wpływa na możliwość zamieszczenia ich w dowolnym miejscu. Łatwo je przygotować, są tanie w produkcji i skutecznie wpływają na jakość komunikacji w Twojej firmie. W zależności od stosowanych materiałów mogą być jednorazowo lub wielorazowo przylepne, a ich kształt to tylko kwestia wyobraźni naszych klientów. W Vprint stosujemy druk cyfrowy, aby tworzyć spełniające oczekiwania konsumentów naklejki, które sprawdzą się na przykład w roli pamiątki czy działań o charakterze promocyjnym.

Druk wielkoformatowy plakatów

Plakaty

Gdyby zastanowić się nad najprostszą formy reklamy, na myśl przyjdą zapewne plakaty, stanowiące jeden z przykładów wydruków wielkoformatowych. Te kolorowe plansze wieszane w najróżniejszych miejscach mogą dotrzeć do wielu odbiorców, którzy są zarazem potencjalnymi klientami. Tak więc rolą plakatów jest przekazywanie informacji o zbliżających się eventach, które organizuje Twoja firma. W naszej drukarni wykorzystujemy wielkoformatowy druk cyfrowy, aby jak najlepiej dostosować jakość i estetykę wydruków do oczekiwań klientów. Staramy się nie tylko wykorzystywać technologię i sprzęt, którym dysponujemy, ale też łączyć to z umiejętnościami naszego wykwalifikowanego personelu, który z chęcią pomoże w doborze formy plakatów i postara się je jak najlepiej wykonać.

Wydruki wielkoformatowe folii samoprzylepnych

Folie samoprzylepne

Folie samoprzylepne takie jak One Way Vision (z okrągłymi otworami) znajdują zastosowanie głównie na szybach samochodowych lub witrynach sklepowych. Tego typu wydruk wielkoformatowy pozwala na przepuszczanie światła, równocześnie nie ograniczając jego dopływu. Folia ma właściwości podobne do lustra weneckiego, jednak jej zastosowanie sprowadza się do reklamy. Tak więc to, co zostanie wydrukowane drukiem cyfrowym na folii samoprzylepnej, będzie widoczne od zewnątrz, a osobom przebywającym w środku pozwoli na swobodne patrzenie na to, co znajduje się za oknem.

Druk wielkoformatowy na płótnie

Druk na płótnie

Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości przy niskim nakładzie, powinieneś zastanowić się nad wyborem płótna Canvas. Materiał ten daje możliwość ekspozycji Twoich ulubionych fotografii za pomocą wielkoformatowego druku cyfrowego. Naturalna i estetyczna barwa bazy płótna wpływa na poczucie autentyczności. Takie rozwiązanie sprawdzi się na pewno w aranżacji wnętrz, stanowiąc odpowiednio dobrany dodatek. W naszej drukarni znajdziesz szeroki wybór formatów, a jeżeli planujesz sprawić komuś miły prezent, zapewne przyda się dodatkowe naciągnięcie płótna na blejtram.

Druk wielkoformatowy tablic reklamowych

Tablice reklamowe

Jeśli mowa o tablicach reklamowych, stanowią one jeden z popularniejszych sposobów reklamy wizualnej. Mogą być drukowane na różnych podłożach, w zależności od zastosowania. Te, które znajdą się na zewnątrz jako chociażby szyldy ścienne, powinny być umieszczone na spienionym PCV. W przypadku tablic lokowanych w pomieszczeniach w czasie różnych wydarzeń wystarczająca będzie podstawowa pianka albo przezroczysta płyta plexi. W naszej drukarni oferujemy nie tylko najwyższą jakość druku cyfrowego, ale też pomoc w doborze odpowiedniej formy i materiałów, które bezpośrednio wpłyną na spełnienie Twoich oczekiwań.

Wydruk wielkoformatowy citylightów i billboardów

Citylight / Billboard

Każdy, kto przemieszcza się po mieście, może spotkać na swojej drodze citylighty. Znaleźć je można na budynkach, galeriach handlowych, w parkach czy na przystankach, a nawet na pojazdach komunikacji miejskiej. Billborady to rodzaj reklamy zewnętrznej, która pozwala na pozyskiwanie potencjalnych klientów, kiedy przechadzają się ulicami miasta. Tak więc wydruki wielkoformatowe powinny być nie tylko odpowiednio przygotowane, ale też podświetlone, by pozostawały dla wszystkich widoczne, niezależnie od pory dnia i nocy. W naszej drukarni pomożemy Ci zadbać o jakość citylightów tak, by skutecznie reklamowały Twoją firmę.

Druk wielkoformatowy fototapet

Fototapety

W naszej drukarni fototapety pełnią znaczącą rolę. Drukujemy je wraz z naniesioną warstwą kleju, aby w łatwy sposób dało się je aplikować na ściany. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie fototapety nadają klimat poszczególnym pomieszczeniom. Wydruki wielkoformatowe doskonale sprawdzą się w aranżacji wnętrz, stanowiąc elementy uzupełniające stylistykę domu lub biura. Niewątpliwie staną się także okazją do pokazania, że w nieskomplikowany sposób można znacząco ulepszyć estetykę danego miejsca.

Wydruki wielkoformatowe rollupów

Rollup

Ta forma reklamy to niezwykle innowacyjna metoda promowania Twojej firmy. Dzięki temu, że są to przenośne systemy wystawiennicze, mają nieduże rozmiary po złożeniu i są łatwe do przenoszenia. Takie cechy wpływają na mobilność rollupów, które można postawić w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy jest to konferencja, czy gościnne targi, nasza drukarnia przygotuje dla Ciebie profesjonalne plakaty, które będą reklamować Twoje usługi wszędzie tam, gdzie okaże się to konieczne.

Wycinanie z druku wielkoformatowego na folii

Wycinanie z folii

W drukarni cyfrowej Vprint wykorzystujemy specjalistyczną technikę transferu, aby pozwolić klientom na stosowanie różnego rodzaju reklam. Jeśli Twoja firma potrzebuje oznakowania służbowych pojazdów albo oklejenia witryn sklepowych, warto rozważyć wycinanie z folii. Jest to metoda, która pozwala na korzystanie z materiałów samoprzylepnych, odblaskowych i tak dalej – możliwości jest naprawdę wiele. Wydruki wielkoformatowe to doskonała okazja do stworzenia najróżniejszych kształtów, które nie tylko estetycznie zareklamują Twoje usługi, ale też pozwolą Ci dotrzeć do potencjalnych klientów.

Wydruki wielkoformatowe banerów na siatkach mesh

Banery / Siatki Mesh

Aby Twój przekaz trafił do jak największej liczby odbiorców, powinieneś rozważyć użycie jednego z najbardziej popularnych nośników reklamowych. W naszej drukarni cyfrowej oferujemy przygotowanie banerów, które opieramy na siatce mesh. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko efektywnie się zareklamujesz, korzystając z reklamy wielkoformatowej (umieszczanej np. na rusztowaniach budynków), zawierającej logo i komunikat reklamowy, ale też ochronisz swój przekaz przed czynnikami pogodowymi, takimi jak podmuchy wiatru. Zapewniamy wysoką jakość usług i możliwość dotarcia do wielu potencjalnych klientów poprzez korzystanie z banerów naszego wykonania w druku wielkoformatowym.

Zainteresowany współpracą z nami?

Jesteśmy firmą , która świadczy kompleksowe usługi w zakresie druku. Sprawdź wszystkie nasze usługi i dowiedz się więcej na ich temat.